Dropshipping idealny dla ekspertów IT

itspecialist

 

Czy zastanawiałeś się dla kogo dropshipping jest najprostszy do wdrożenia? Odpowiedź jest bardzo prosta – dla wszystkich, którzy zajmują się branżą IT oraz dla osób pośrednio z nią powiązanymi.

Spójrzmy na przykład. Kiedy sam potrafisz postawić swój sklep (nawet na darmowej platformie) oraz wdrożyć plik XML z integracją (z wszystkimi produktami) jesteś o krok przed innymi. Nie musisz płacić żadnej firmie za powiązanie Twojego e-sklepu z hurtownią oraz nie masz kosztów z konfiguracją platformy. To samo dotyczy się stworzenia grafiki w sklepie czy jego wypozycjonowania oraz SEO. Każde umiejętności związane z IT sprawiają że po raz pierwszy możesz je wykorzystać na swój rachunek a nie dla kogoś innego czy Twojego szefa.

Umiejętności oraz zawody, które wyprzedają Cię przed innymi to:

Zwiększanie znajomości powyższych tematów lub bycie ekspertem w danej dziedzinie sprawia że mamy dobre podstawy na bycie lepszymi sprzedawcami i rozpoczęcie sprzedaży w modelu dropshipping jest dla nas idealne!

Oczywiście zawsze można takie zadania zlecić odpowiednim osobom bądź firmom, które outsourcingują usługi informatyczne i wiedzą do kogo się zwrócić aby rozwijać naszą firmę – oczywiście wiąże się to z kosztami.

Mariusz Dzieża
Author: Mariusz Dzieża

Mariusz Dzieża

Dodaj komentarz