Gotowe sklepy – gotowy biznes

Właśnie ruszył projekt BudujemySklepy.pl – kompleksowe tworzenie e-sklepów w pełni zintegrowanych z hurtowniami, zarówno w modelach tradycyjnych jak i dla dropshippingu.

Często klient, chce rozpocząć przygodę z własnym biznesem internetowym ale nie wie od czego zacząć. Do ogarnięcia jest bardzo wiele kwestii takich jak wybór i zakup serwera, wybór domeny, postawienie sklepu internetowego (co również często wiąże się z wykupieniem licencji na oprogramowanie), skonfigurowanie sklepu, skorzystanie z firmy zewnętrznej aby utworzyła integrację z hurtownią oraz jej codzienną aktualizacją, stworzenie grafiki dla sklepu, banerów, logotypów, itd.

Trzeba być wszechstronnym aby wszystkie te czynności sprawnie i dobrze wykonać. Często więc kończy się tak, że osoba ma dobry pomysł, zapał, jest bardzo dobrym sprzedawcą – ale wykonanie i jakość sklepu który ostatecznie powstaje pozostawia wiele do życzenia. Z tego też powodu coraz częściej dostajemy zapytania – “czy Państwo mogą nam taki sklep stworzyć na indywidualne życzenie?”. Stąd powstał pomysł na BudujemySklepy.pl

Jako doświadczona firma, postawiliśmy już dziesiątki sklepów – opracowaliśmy więc dwa typy usług:

  • gotowe sklepy na sprzedaż – klient kupuje w pełni gotowy sklep (wraz z domeną, rocznym hostingiem, oprogramowaniem sklepu zintegrowanym z daną hurtownią, prawem do grafiki wykonanej na zlecenie, prawami do indywidualnie wykonanych logotypów, itd). Dosłownie następnego dnia dostaje loginy, hasła dostępu i może rozpocząć sprzedaż.
  • sklepy na indywidualne zamówienie – te podejście jest oczywiście droższe gdyż uwzględniane są indywidualne życzenia osoby dla której wykonywany jest sklep. Realizowana jest wówczas wizja którą w głowie ma przedsiębiorca. Na każdym etapie inwestor zatwierdza dalsze prace pod kontem logotypu, grafiki – czas realizacji jest więc uzależniony od indywidualnej sytuacji. Jesteśmy w stanie stworzyć sklep zintegrowany z dowolną hurtownią, która umożliwia taką możliwość. Wyceny są wówczas realizowane indywidualnie po oszacowaniu kosztów.

W ramach oferty jest również pomoc przedsiębiorcy: wytłumaczenie obsługi systemu sklepowego, pierwsze rady jak rozpocząć sprzedaż, itd. – po prostu kompleksowa pomoc dla osoby rozpoczynającej przygodę z e-handlem.

Mariusz Dzieża
Author: Mariusz Dzieża

Mariusz Dzieża

Dodaj komentarz