Integracja w Shoplo całkowicie za darmo

Ile kosztuje integracja sklepu z hurtownią internetową ?

W Shoplo.pl całkowicie za darmo !

 Shoplo logo współpraca

We współpracy z kilkoma hurtowniami o których napiszę poniżej, platforma Shoplo udostępnia błyskawiczną integrację całkowicie bez kosztów.

Jest to bardzo dobra wiadomość, dla wszystkich zainteresowanych postawieniem sklepu opartego o produkty z Hurtowni Sukienek YourNewStyle.pl bądź Hurtowni produktów Erotycznych EroPlace.pl. Ponieważ często koszt integracji przewyższa koszt budowy sklepu, a często jest on wliczany w postaci abonamentowej do każdego miesiąca prowadzonej działalności. Shoplo wychodzi na przeciw i gwarantuje, że taka integracja będzie darmowa nie tylko podczas jej uruchomienia, ale także podczas kolejnych lat współpracy.

Przeliczmy to…

Średni koszt integracji w systemach platform sklepowych kształtuje się w okolicy 700 zł netto jako koszt jednorazowy. W innych platformach, integracja jest darmowa, ale do abonamentu należy doliczyć np. 50 zł netto/miesięcznie. Jeszcze w innych należy opłacić tzw. aktywację integracji + abonament integracji, płatny miesięcznie. Oczywiście są i takie, które w zamian za ilość podpiętych integracji (ilość Hurtowni) liczą abonament dla każdej z nich z osobna.

Ale… jest też Shoplo 🙂 To całkiem innowacyjne podejście do rozwoju branży e-commerce. W ten sposób mogą rozwijać Twój sklep, a nie blokować sprzedaży i rozwoju w postaci licznych opłat, które zmniejszają Twój dochód.

Tabela z kosztami/zyskami integracji

Tabela porównawcza cen integracji platform w stosunku do Shoplo.pl

Z powyższej tabeli jasno wynikają korzyści, które zyskują przedsiębiorcy wybierający rozwiązania marki Shoplo, to praktycznie nie bagatelna oszczędność od 2000 zł do prawie 12000 zł w ciągu pierwszych 3 lat prowadzenia biznesu.

Pozytywną i kolejną sprawą jest fakt, że Shoplo bardzo dynamicznie rozwija się w kierunku najnowszych technologi i modeli biznesowych, ułatwiając w ten sposób drogę do szybkiego celu jakim jest sukces finansowy, a tym samym niezależność finansowa  każdego z początkujących przedsiębiorców.

Panel administratora Shoplo pc tablet smartfon

Łatwa obsługa panelu sklepu z poziomu Smartfona oraz Tableta.

Wybierając platformę przyszłości, inwestujesz w swoją przyszłość, ponieważ jak wiemy z doświadczenia, bardzo ważnym aspektem podczas prowadzenia sklepów internetowych, jest łatwość poruszania się w panelu administratora, dostęp wielu wtyczek, a co najważniejsze chyba to niski koszt rozwoju swojego e-sklepu. Pamiętajcie, że do kosztów prowadzenia biznesu nie należy liczyć tylko kosztu wykonania sklepu, ale także jego ew. późniejszych udoskonaleń oraz właśnie jak w przedstawionym artykule np. możliwość współpracy z wieloma dostawcami całkowicie za darmo.

Mariusz Dzieża
Author: Mariusz Dzieża

Mariusz Dzieża

Dodaj komentarz