Nowoczesny marketing – świeży powiew

5-Hot-Tips-To-Boost-Your-Digital-Marketing-Strategy

Wiele osób w prywatnych wiadomościach prosi o rady jak skutecznie tworzyć reklamę dla swoich produktów. Tymczasem marketing oraz pomysły na jego przeprowadzenie przechodzą rozkwit. Dotyczy to nie tylko samej kampanii ale również jest uwzględniony od samego początku tworzenia produktu. Nie trzeba mieszkać w stolicy i posiadać lokalu na Alejach Jerozolimskich aby wypromować produkty które sprzedają się na cały świat. Co za to potrzeba? młodego i energetycznego zespołu który kipi od świeżych pomysłów!

Dziś przyjrzymy się najbliższym przykładom, którymi śmiało można się sugerować oraz podglądać jak działają:

Duńska Moda – elegancki butik w Rybniku, na ulicy Wiejskiej 1c, od samego początku zaskoczył wszystkich wyszukanym otwarciem – pokaz mody na specjalne, imienne zaproszenia umilił poczęstunek z szampanem i wirtuozem grającym na skrzypcach

Innowację produktową wprowadzają takie sklepy jak PikuPoncz Boutique czy Polaquito, gdzie ubrania są szyte ręcznie a produkcja odbywa się od początku do końca w Polsce! Mimo że branża odzieżowa jest tak rozwinięta, że można by pomyśleć że już nic nowego tutaj się nie wymyśli to jednak te firmy potrafią zaskoczyć. Produkty które tworzą, kreują nowe trendy i łamią status quo.

To jak właściciele młodych firm przekazują swoje wartości w produktach które tworzą i sprzedają, widać również doskonale po takich markach jak beYOUnique czy Giotto.

Steve Jobs powiedział:

„Twoja praca wypełni dużą część Twojego życia, a jedynym sposobem na to, aby być w pełni usatysfakcjonowanym, to robienie tego co uważasz za świetną robotę. A jedynym sposobem na odwalanie dobrej roboty jest robienie tego co się kocha. Nawet jeśli tego jeszcze nie znalazłeś, nie przestawaj poszukiwać.”

Z powyższego cytatu i przykładów marek takich jak Duńska Moda, PikuPoncz, Polaquito, beYOUnique czy Giotto można znaleźć wspólny łącznik: jeśli dążysz do doskonalenia się, robisz to co kochasz oraz wkładasz w to całe swoje serce – sukces jest gwarantowany! – marketing to element który tworzy się sam – ludzie dołączą się do Ciebie ponieważ mają te same cele i pragnienia. Twórz więc idee a nie produkt. Oferuj wartość. Produkt sprzeda się sam! 😉

Mariusz Dzieża
Author: Mariusz Dzieża

Mariusz Dzieża

Dodaj komentarz