RedCart.pl i EroPlace.pl – czyli gotowy sposób na biznes

Specjalnie dla żądnych szybkich efektów w sprzedaży firma RedCart.pl (oprogramowanie sklepów online)

oraz EroPlace.pl (Hurtownia Erotyczna) przygotowała niesamowicie dobrą ofertę.

 

Promocja trwa tylko od 14 lutego do 28 lutego

 

Nawet 650 zł taniej za pełną integrację hurtowni z najlepszymi artykułami erotycznymi w Polsce plus oczywiście doskonała szata graficzna wykonana przez najlepszych grafików zespołu z RedCart.pl

integracja redcart

integracja redcart

Gotowa integracja zapewni Ci dostęp do ponad 3 tysięcy produktów spośród 50 wiodących marek oferujących asortyment z branży erotycznej. Dodatkowo, hurtownia erotyczna Eroplace proponuje swoją współpracę w modelu Dropshippingu. Rozbudowany system współpracy w tym modelu pozwoli stworzyć nowocześnie prosperujący e-biznes. Każdy Klient integrujący się z hurtownią Eroplace otrzymuje w pełni profesjonalne zdjęcia, filmy a także opisy w języku polskim pełnej gamy produktów z poszczególnych kategorii.

Promocja, która kusi

W związku z coraz większym zainteresowaniem Klientów sklepami z asortymentem erotycznym, wraz z hurtownią Eroplace postanowiliśmy wprowadzić promocję dla wszystkich obecnie testujących sklep na platformie RedCart. Korzystając z aktualnej promocji, masz możliwość stworzyć nowoczesny i funkcjonalny sklep internetowy pełen asortymentu z najwyższej półki.

Dlatego, jeśli do 28 lutego aktywujesz swój sklep będziesz miał okazję rozwinąć swój biznes wraz z asortymentem z Eroplace, zyskując sklep internetowy z grafiką i gotową integracją.

W tym przypadku możesz mieć sklep internetowy z pakietem abonamentowym GOLD wraz z gotową integracją z hurtownią Eroplace w cenie 1275 zł netto (zamiast 1500 zł netto) na cały rok.
Dla tych, którzy chcą skomponować asortyment sklepu z jego atrakcyjnym wyglądem, oferujemy sklep internetowy w pakiecie GOLD wraz z indywidualną grafiką w pakiecie BASIC i integracją z Eroplace w cenie 2150 zł netto (zamiast 2700 zł netto) na 12 miesięcy.

 

Mariusz Dzieża
Author: Mariusz Dzieża

Mariusz Dzieża

Dodaj komentarz