RedCart.pl – Integracja hurtowniami

W niniejszym artykule opiszemy gotową integrację platformy RedCart.pl z wiodącymi hurtowniami:

 

Platforma sklepów internetowych RedCart, posiada na swoim koncie ponad 13 000 zarejestrowanych sprzedawców, którzy coraz częściej wykazują chęć posiadania sklepu z erotycznymi gadżetami. Dzięki współpracy z największym w Polsce dystrybutorem asortymentu gadżetów dla dorosłych znanych marek – hurtownią Eroplace – stworzyliśmy promocję, dzięki której możesz stworzyć unikalny sklep internetowy.

 

Dlaczego platforma RedCart?

“Otóż wierzymy, że sukces naszych Klientów jest również naszym sukcesem. W myśl tej zasady tworzymy nowoczesne sklepy internetowe, które są intuicyjne i proste w obsłudze. Jednocześnie posiadają wszelkie niezbędne narzędzia, które właściciel sklepu może wykorzystywać w celu stworzenia dobrze prosperującego e-biznesu. Panel administracyjny każdego sklepu jest skonstruowany tak, by znaleźć interesującą funkcję szybko i bez większych problemów. Rozwiązania w kwestii zamówień, raportów, narzędzi marketingowych a także wysyłki nie sprawi problemów zarówno doświadczonym jak i początkującym Sprzedawcom.”

Platforma oferuje bezpłatną pomoc konsultantów, którzy poprzez Centrum Zgłoszeń, mail, telefon oraz Live Chat odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości. Przez cały okres współpracy każdy właściciel sklepu może liczyć na darmową obsługę techniczną.

Grafika w nowoczesnym stylu

Przygotowując swój sklep internetowy, oprócz produktów, które chcielibyśmy sprzedawać, powinniśmy zadbać również o odpowiednią oprawę naszego biznesu internetowego. Dlatego, zwłaszcza w branży erotycznej ważna jest indywidualna grafika sklepu, która nie tylko będzie estetyczna, ale również spełni jego oczekiwania pod względem atrakcyjności. Nasi graficy z należytą starannością sprawią, że sklep erotyczny może być wykonany ze smakiem.

Biorąc pod uwagę nadchodzące trendy w branży e-commerce, należy wspomnieć o stworzeniu sklepu internetowego w wersji responsywnej. Prawidłowe wyświetlanie sklepu na każdym urządzeniu mobilnym, takim jak smartfon czy tablet. Urządzenia te, coraz powszechniejsze w codziennym życiu skłaniają właścicieli sklepów internetowych do zastosowania RWD w swoim biznesie. Posiadanie sklepu w systemie RWD pozwala na dotarcie do grupy Klientów, dla których smatfon lub tablet to nie tylko narzędzie pracy ale i sposób na spędzanie wolnego czasu. Przeglądanie sklepu na urządzeniu mobilnym jest możliwe dzięki dopasowaniu treści oraz zmodyfikowanej grafiki tak, by nie powodowała spowolnień w ładowaniu. Odpowiednie dostosowanie sklepu, bez utraty najważniejszych informacji pozwoli na korzystanie z pełnej oferty sklepu.

Co zyskujesz mając sklep na platformie RedCart?

Jeśli jesteś już aktywnym użytkownikiem serwisu aukcyjnego Allegro, nie musisz rezygnować ze swojej działalności w tym obszarze. Możesz jednak zyskać o wiele więcej posiadając sklep internetowy w pełni zintegrowanym systemem Allegro. Wystawiając produkt w sklepie, jednocześnie może się on już pojawiać w serwisie aukcyjnym. Ty zyskujesz więcej, oszczędzając czas i nie rezygnujesz z uzyskanej na Allegro pozycji. Więcej informacji na temat pełnej integracji z serwisem Allegro znaleźć można na naszej stronie. Oprócz tego możesz również wystawiać swoje produkty na portalu eBay a także Świstak.

RedCart i Eroplace

Platforma RedCart na swojej liście ponad 60 zintegrowanych hurtowni z Polski i zagranicy. Wśród nich jest również hurtownia erotyczna Eroplace oraz hurtownia odzieży YourNewStyle. Ponad 3000 produktów spośród 50 światowych marek jest obecnie w zasięgu Twojego sklepu internetowego. Wystarczy, że skorzystasz z gotowej integracji przygotowanej przez sklep, zarejestrujesz i skontaktujesz się z hurtownią Eroplace w celu ustalenia warunków współpracy.
Dzięki przygotowanej ofercie w formacie plików XML pozwala na szybkie wdrożenie produktów w ofertę sklepu. Pliki są zaopatrzone w zdjęcia i filmy, a także w opisy w języku polskim.

A wszystko to również w obsługiwanym przez hurtownię modelu dropshipping. Dzięki wykorzystaniu plików XML, Twoja oferta zawsze jest aktualizowana. Stany magazynowe, ceny oraz zdjęcia dzięki integracji samodzielnie pobierają dane z hurtowni. Nie musimy tracić czasu na samodzielne aktualizacje. Dzięki temu, zawsze Twoja oferta będzie zgodna ze stanem magazynowym hurtowni. Ty za to oszczędzasz czas, który możesz przeznaczyć na realizację obecnych zamówień.

W związku z coraz większym zainteresowaniem Klientów sklepami z asortymentem erotycznym oraz odzieżowym, wraz z hurtownią Eroplace postanowiliśmy wprowadzić promocję dla wszystkich obecnie testujących sklep na platformie RedCart. Korzystając z aktualnej promocji, masz możliwość stworzyć nowoczesny i funkcjonalny sklep internetowy pełen asortymentu z najwyższej półki.

W tym przypadku możesz mieć sklep internetowy z pakietem abonamentowym GOLD wraz z gotową integrcją z hurtownią Eroplace w cenie 1275 zł netto (zamiast 1500 zł netto) na cały rok. Dla tych, którzy chcą skomponować asortyment sklepu z jego atrakcyjnym wyglądem, oferujemy sklep internetowy w pakiecie GOLD wraz z indywidualną grafiką w pakiecie BASIC i integracją z Eroplace w cenie 2150 zł netto (zamiast 2700 zł netto) na 12 miesięcy.

Skorzystaj z promocji do końca lutego i stwórz swój kuszący sklep internetowy w branży erotycznej lub branży odzieży – mody.

integracja redcart

integracja redcart

Mariusz Dzieża
Author: Mariusz Dzieża

Mariusz Dzieża

Dodaj komentarz